Motoristai - automobilių servisas

Ratlankių lyginimas

Lyginame automobilių bei kitų transporto priemonių lengvojo lydinio ratlankius. Naudodami hidraulines ratlankių lyginimo stakles, ištiesiname ratlankį, kuris tampa kaip naujas ir nebekelia vibracijos važiuojant ~90km/h greičiu. Ratlankių lyginimas vyksta tik kaitinant ir stumdant deformuotas ratlankio vietas. Niekada netekiname deformuotų vietų, nes tai pažeidžia ratlankio lydinį ir susilpnina visą konstrukciją.
Jeigu susidomėjote mūsų paslaugomis - kreipkitės telefonu: +370 677 07532 arba el. paštu: [email protected].

Kiek tai kainuoja?

Ratlankio lyginimas vidutiniškai kainuoja apie 23Eur už vieną ratlankį + padangos montavimas/balansavimas. Kaina įskaitant montavimą sudaro apie 30eur už vieną ratą. Tačiau tikslią ratlankio lyginimo kainą galime nustatyti tik apžiūrėję ratlankį ant balansavimo stendo. Didžiają kainos dalį sudaro ratlankio tiesinimo sudėtingumas bei remontui skirtas laikas. Tą labai stipriai įtakoja ratlankio liejinio medžiaga bei forma.
Ratlankių pažeidimų diagnotiską atliekame nemokamai, todėl galite drąsiai kreiptis, net jei nežinote ar galėsite sau leisti remonto paslaugas. Visuomet patarsime kaip būtų geriausia pasielgti jūsų situacijoje.

Ar jau metas lyginti ratlankius?

Pagrindinė diagnozė, jog jums metas pasitikrinti ratlankius, yra vibracija per vairą arba sėdynę, važiuojant 90-100km/h greičio diapazone, lygiame kelyje. Vibracija per vairą jaučiama nuo priekinių ratlankių, o per sėdynę - nuo galinių.
Tačiau, vos tik pajutus vibraciją, nereikėtų daryti skubotų sprendimų, o prieš tai pasikonsultuoti su mumis. Apie 60% atvejų, kai klientai skundžiasi dėl kreivų ratlankių, paaiškėja, jog ratlankiai yra tvarkingi, tačiau nekokybiškai atliktas ratų balansas. Tokiu atveju tiesiog perbalansuojame automobilio ratus. Ši procedūra ženkliai pigesnė ir greitesnė.

Kiek tai užtrunka?

Vieno ratlankio lyginimas užtrunka nuo 20 iki 40 minučių, priklausomai nuo pažeidimų bei ratlankio dydžio. Jeigu neturite laiko laukti - galime uždėti jūsų automobilio atsarginį ratą, o išlyginę ratlankį, susisieksime su jumis ir suderinsime sekantį vizitą ratlankio atsiėmimui bei uždėjimui ant jūsų automobilio.

Trumpai...

Telefonas +370 677 07532
El. paštas [email protected]
Remonto vieta Kolektyvo g. 2, Vilnius

Mus rasite adresu Kolektyvo g. 2, Vilnius

Motoristų galerija

Kviečiame susipažinti su mūsų servisu

Liko klausimų? [email protected]