Motoristai - automobilių servisas

Ratlankių lyginimas

Lyginame automobilių bei kitų transporto priemonių lengvojo lydinio ratlankius. Naudodami hidraulines ratlankių lyginimo stakles, ištiesiname ratlankį, kuris tampa kaip naujas ir nebekelia vibracijos važiuojant ~90km/h greičiu. Ratlankių lyginimas vyksta tik kaitinant ir stumdant deformuotas ratlankio vietas. Niekada netekiname deformuotų vietų, nes tai pažeidžia ratlankio lydinį ir susilpnina visą konstrukciją.
Jeigu susidomėjote mūsų paslaugomis - kreipkitės telefonu: +370 677 07532 arba el. paštu: info@motoristai.lt.

Kiek tai kainuoja?

Vieno ratlankio lyginimo kaina - 23 EUR, tačiau sudėtingais atvejais kaina gali keistis. Tikslią kainą įvertiname tik apžiūrėję ratlankio pažeidimus gyvai.
Ratlankio pažeidimą bei remonto kainą nustatome nemokamai.
Jeigu ratlankį pristatote kartu su padanga - papildomai skaičiuojame padangos montavimo ir balansavimo mokestį.

Kodėl taip brangiai?

Galima rasti nemažai ratlankių lyginimo paslaugų už ženkliai mažesnę kainą (~10 Eur), tačiau tokių paslaugų teikėjai neatskleidžia žemos kainos paslapties. Itin žemas kainas siūlo įmonės, kurios ratlankius lygina valcavimo staklėmis. Šios staklės yra skirtos lyginti metalinius ratlankius, o tuo tarpu, jomis lyginant lengvojo lydinio ratlankius, yra pažeidžiama ratlankio struktūra (nutekinamas ratlankio lydinys). Tačiau pats lyginimo būdas yra greitesnis bei paprastesnis, todėl atitinkamai yra pasiūloma žemesnė kaina. Tokie ratlankiai, atsitrenkę į duobę, dažniausiai suskyla, o jų remontas tampa brangesnis negu naujų ratlankių komplektas.
Mes ratlankius lyginame hidrauliniu būdu ištempiant sumuštas vietas ir visiškai nepažeidžiant ratlankio lydinio. Šis procesas reikalauja daugiau pastangų ir laiko, todėl atitinkamai kainuoja brangiau nei ratlankių valcavimas.

Kiek tai užtrunka?

Vieno ratlankio lyginimas užtrunka nuo 20 iki 40 minučių, priklausomai nuo pažeidimų bei ratlankio dydžio. Jeigu neturite laiko laukti - galime uždėti atsarginį ratą, o išlyginę ratlankį, susisieksime su jumis bei sutarsite atvykimo laiką, kada uždėti sutvarkytą ratą ant jūsų automobilio.

Trumpai...

Telefonas +370 677 07532
El. paštas info@motoristai.lt
Remonto vieta Kolektyvo g. 2, Vilnius

Mus rasite adresu Kolektyvo g. 2, Vilnius

Motoristų galerija

Kviečiame susipažinti su mūsų servisu

Liko klausimų? info@motoristai.lt